Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; custom_field_template has a deprecated constructor in /www/miai_www/www/victoria/bezprzesiadek/wp-content/plugins/custom-field-template/custom-field-template.php on line 35
Zjednoczone Emiraty Arabskie - BezPrzesiadek.pl

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Osoby pragnące skosztować orientu i elegancji zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą podróży do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zachwyćcie się widokiem architektury, której nie da się zobaczyć nigdzie indziej, skosztujcie wygód godnych szejka, odkryjcie południową kulturę tego fascynującego regionu.

Cena za osobę 1 tydzień z przelotem:

 • Wycieczki objazdowe od 3551 PLN

Program i atrakcje

Dubaj City Tour

Jest to jedyna tak spektakularna i tętniąca życiem metropolia! W czasie wycieczki będzie też przejazd obok starej części miasta, Bastakyia, następnie czas na krótki rejs miejscowymi taksówkami (tzw. Abras) poprzez zatokę Dubai Creek. Zahaczymy o targi z przyprawami i biżuterią. Nie ominiemy Wielkiego Meczetu Jumeirah ani widoku hotelu Burj Al Arab. Po odpowiedniej przerwie na luch czeka nas wyjazd w stronę Burj Khalifah i Dubai Mall, żebyśmy mogli podziwiać te spektakularne wieżowce. Później wizyta na wyspie Palmowej ze sławnym hotelem Atlantis. Dzień zakończy wizyta w Mall of Emirates przy sztucznym stoku narciarskim. Wycieczka dla gości z Fujairah i Ras Al Khaimah. Cena- ok. 90 USD; wycieczka z wjazdem na Burj Khalifah: Cena – ok. 148 USD.

Abu Dhabi Tour

Możliwość zwiedzenia Abu Dhabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W programie wycieczki sławny meczet Szejka Zayeda, śródmieście stolicy, wizyta w zabytkowej Heritage Village, skansenie, który obrazuje jak wyglądało życie codzienne w emiratach jeszcze przed odkryciem na tych terenach ropy. Następnie czas na lunch. Przepływamy na wyspę Saadiyat z eleganckimi sklepami, centrami biznesowymi, hotelami oraz Muzeum Guggenheima. Następnie przejazd na wyspę Yas, gdzie znajduje się słynny tor Formuły 1. Cena – ok. 103 USD (dla klientów z Ras Al Khaimah), ok. 112 USD (dla klientów z Fujairah).

Jeep Safari 4×4

Jest to oferta na przejazd przez piaski pojazdami terenowymi, podziwianie niezwykłych widoków i prawdziwa moc wrażeń. Po zachodzie słońca kolacja, podczas której podawane są dania z grilla, połączona z licznymi atrakcjami. Wycieczka dla gości z Fujairah i Ras Al Khaimah. Cena – ok. 89 USD.
wycieczka do Abu Zabi

Górskie Safari 4×4

Oferta przejazdu po górskich terenach, podczas której można podziwiać przepiękne krajobrazy. Przejazd przez wody wadi (naturalne baseny). Następnie zatrzymujemy się na tradycyjnym targu oraz przy najstarszym meczecie na emiratach – Al-Bidiya. Wycieczka dla gości z Fujairah i Ras Al Khaimah. Cena – ok. 67 USD.

Musandam Morskie Safari

Zaczynamy od przejazdu do Dibba i rejsu tradycyjną łodzią arabską dhow w kierunku Omanu, do jednego z najbardziej zachwycających wybrzeży na świecie. Majestatyczne góry Hadżar wyrastają wprost z morskiej wody, tworząc spektakularne i malownicze fiordy Musandam. W trakcje rejsu można skorzystać z opcji kąpieli w morzu, snurkowania, a także, przy odrobinie szczęścia, spotkania delfinów. Lunch na pokładzie. Wycieczka dla gości z Fujairah i Ras Al Khaimah. Cena – ok. 103 USD.

Dubaj nocą

Wycieczka rozpoczyna się przy hotelu Madinat Jumeirah. Przejście wzdłuż malowniczych alejek otoczonych wieżyczkami i latarniami. Później wizyta w Dubaj Marina – dzielnicy willowej. Następnie przechodzimy do śródmieścia Dubaju, gdzie można podziwiać Burj Khalifah w otoczeniu zachwycających „tańczących fontann”. Po pokazie kolacja na tradycyjnej łodzi arabskiej dhow. Wycieczka dla gości z Fujairah i Ras Al Khaimah Cena – ok. 105 USD.

Park Wodny Ice Land

To wycieczka do jednego z największych aquaparków w regionie (pow. ok. 110 tys. m²). Każda atrakcja jest urządzona w tematyce krainy zimy i lodu. Punkt pingwinów, największe sztuczne wodospady świata, leniwa rzeka o długości 400 metrów, basen ze sztucznymi falami, skaliste góry, z których wychodzi ponad 25 zjeżdżalni, wodny park dla dzieci, rafa koralowa dająca niezapomniane wrażenia z nurkowania. Cena – ok. 62 USD (dla klientów z Ras Al Khaimah), ok. 76 USD (dla klientów z Fujairah).

Ras Al Khaimah City Tour

Zwiedzimy stolicę emiratu, otoczoną wodami Zatoki Omańskiej i Perskiej oraz Górami Hadżar, które wspólnie kreują niepowtarzalny klimat. Wizyta na słynnym souk z egzotycznymi przyprawami oraz centrum Waha, które stanowi tradycyjny arabski bazar. Następnie czeka nas wizyta w Muzeum Narodowym, gdzie będą mogli Państwo zobaczyć niezwykłe relikwie oraz skamieniałości z poprzedniej epoki. Przejście przez tradycyjny bazar rybny. Zwiedzanie wielbłądziej farmy oraz toru wyścigowego. Wycieczka dla gości z Ras Al Khaimah. Cena – ok. 52 USD.

Fujairah i Khorfakkan

Zaczynamy od wizyty przy forcie Fujairah, następnie zwiedzimy zabytkową Heritage Village, skansen, który przedstawia życie codzienne na emiratach przed odkryciem ropy na tych terenach. Przejście przez tradycyjne arabskie targowisko, gdzie można zakupić świeże owoce, warzywa, dywany, biżuterię, a także poznać tajniki sztuki targowania się. Następnie wizyta przy meczecie Al-Bidiya. Później udamy się do Khorfakkan – niewielkiego miasteczka na wschodnim wybrzeżu. Góry skaliste i niezapomniane widoki sprawiają, że to jedno z najpiękniejszych miejsc regionu. Wycieczka dla gości z Fujairah. Cena – ok. 52 USD.

Fujairah i Dibba City Tour

Zaczynamy od wizyty przy forcie Fujairah, następnie czeka nas zwiedzanie zabytkowej Heritage Village, skansenie przedstawiającym życie codzienne w emiratach jeszcze przed odkryciem ropy na tych terenach. Przejście przez typowy arabski targ, gdzie można zakupić owoce, warzywa, dywany, biżuterię, a także poznać sławną sztukę targowania się. Przejazd do Dibby i wizyta w meczecie Al-Bidiya. Zwiedzanie niesamowitej budowli wzniesionej w XV wieku. Wycieczka dla gości z Ras Al Khaimah. Cena – ok. 52 USD.

Galeria

Cena wyjazdu za osobę dorosłą od: 3551 PLN

Podana cena jest kwotą orientacyjną, skalkulawaną na moment tworzenia oferty. Ostateczna cena wyjazdu jest uzależniona od kursów walut, kosztów przelotów, wybranych opcji dodatkowych wyjazdu i innych czynników. Cena została skalkulowana w oparciu o dwie osoby podróżujące razem.

• przelot międzynarodowy • transfer do miejsca zakwaterowania • zakwaterowanie w hotelu w wybranym standardzie • wyżywienie zgodnie z ofertą • opiekę przedstawiciela • ubezpieczenie NW, KL, bagaż
• ubezpieczenia od chorób przewlekłych • opcjonalnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (od 3% wartości imprezy) • zwyczajowych napiwków
Każdy wyjedżający jest objęty obowiązkowym, podstawowym ubezpieczeniem turystycznym z sumą KN 10.000 Euro. Gorąco zachęcamy do uzupełnienia ubezpieczenia podstawowego o:
 • ubezpieczenie rozszerzone - z sumą ubezpieczenia do wysokości 100.000 Euro. Stawka ubezpieczenia za dzień wynosi od 0,90 do 2,30 Euro
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji pozwalające odzyskać do 100% poniesionych kosztów wyjazdu w przypadku rezygnacji z udziału w imprezie
 • ubezpieczenie sportowe w przypadku, gdy zamierzasz w trakcie wykazdu nurkować, jeździć na nartach, uprawiać turystykę górską itp.
O wszystkich możliwościach ubezpieczenia wyjazdu poinformujemy Cię szczegółowo w trakcie przygotowywania oferty.
1. Wyślij zapytanie Napisz albo zadzwoń. Powiedz nam o swoich oczekiwaniach i marzeniach. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb, dobierzemy przeloty i hotele. Szczegółową ofertę otrzymasz mailowo. 2. Otrzymasz szczegółową ofertę Zrobimy wstępną bezkosztową rezerwację aby miejsca były zagwarantowane. Czy oferta spełnia wszystkie Twoje oczekiwania? Jeżeli tak - możemy przejść do podpisywania umowy. Jeżeli nie - uzupełnimy ją. 3. Podpisujemy umowę Prześlemy Ci mailowo wzór umowy. Umowę możesz podpisać zdalnie - nawet przez telefon komórkowy. Wszystkie formalności załątwiamy zdalnie, bez angażowania Twojego czasu. Wpłacasz zaliczkę, potem pozostałą kwotę z umowy i spokojnie czekasz na wylot! 4. Jesteś na wakacjach Jesteś gotów na wspaniałe wakacje. Przypomnimy Ci o wszystkich ważnych terminach - godzinach wylotu, miejscu odprawy. Otrzymasz listę najważniejszych rzeczy do spakowania, pakiet informacji o destynacji, do której lecisz. Dla Twojej wygody, podczas wyjazdu nasz pracownik jest dostępny 24h/7 i służy wszelką pomocą. Tobie pozostaje wyłącznie odpoczynek.

Podoba Ci się ta oferta?Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb

 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową

+48 22 614 0000

Wyślij zapytanie


Na stronie wykorzystaliśmy zdjęcia:

https://vimeo.com/137458573 https://www.flickr.com/photos/mahernajm/22648611076 https://www.youtube.com/playlist?list=PL3Hjn70vuWZ0V7ccfIq_yDvXrcEIweTyB

Cena za osobę dorosłą od 3551PLN
Wyślij zapytanie +48 22 614 0000
Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb
 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową
Dlaczego jechać właśnie z nami?
 • Zawsze zapewniamy wyjątkową jakość obsługi
 • Uważnie słuchamy i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb
 • Starannie dobieramy każdy składnik programu
 • Spełniamy marzenia naszych Klientów
więcej o naszych usługach

Inne inspirujące wyprawy

Wyprawa do Zanzibaru - fascynująca Afryka

Wyprawa do Zanzibaru – fascynująca Afryka

Zanzibar to nie tylko niezwykła, zachwycająca przyroda: to również fascynująca kultura i historia, a także miejsce pochodzenia cudownych przypraw - wszystko to mogą Państwo poznać w ramach skrojonych na miarę wycieczek fakultatywnych. Wizyta w tym gorącym miejscu bez wątpienia będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Kambodża i Wietnam - smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam – smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam to prawdziwe oblicze buddyjskiej Azji. Teraz dzięki lotom bezpośrednim możesz odwiedzić te kraje pełne mnichów, świątyń, soczystej zieleni, pełnego czci spokoju.

Senegal i Gambia - spacer wśród lwów

Senegal i Gambia – spacer wśród lwów

Ciekawym Afryki polecamy jedyną taką łączoną ofertę: Gambia i Senegal podczas jednego wyjazdu. Zobacz jak wygląda prawdziwa Afryka.

zobacz więcej inspirujących ofert

Dlaczego warto wyjechać z nami?

Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym

Działamy od 2003 roku, posiadamy licencję touroperatorską, ubezpieczenie organizatora turystyki Signal Iduna. Jesteśmy partnerem ponad 200 biur turystycznych, flot safari nurkowych, hoteli. Zaufanie biznesowe potwierdza także członkostwo w międzynarodowej grupie BNI.

Mamy wielkie doświadczenie

Rekomendowane hotele i usługi turystyczne sprawdzamy samodzielnie, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami. Nasz zespół to osoby z wieloletnią praktyką, a jednocześnie pasją podróżowania i poznawania nowych miejsc.

Wyjątkowo dbamy o naszych Klientów

Przygotowując oferty uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i spełniamy je. Zawsze zapewniamy opiekę rezydentów albo przedstawicieli naszego biura na miejscu. Nasza pomoc jest dostępna przez 24 godziny na dobę.