Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; custom_field_template has a deprecated constructor in /www/miai_www/www/victoria/bezprzesiadek/wp-content/plugins/custom-field-template/custom-field-template.php on line 35
Wietnam - zachwycający orient - BezPrzesiadek.pl

Wietnam – zachwycający orient

Wietnam bez przesiadek – naszą ofertę ekscytującej wycieczki polecamy wszystkim ciekawym orientu. Niezwykłe budowle budowane w malowniczych, zielonych okolicach, buddyjski klimat spokoju, turkusowe wody, tego wszystkiego warto doświadczyć, to wszystko warto zobaczyć!

Lato – Cena za osobę 2 tygodnie z przelotem:

 • Wycieczki objazdowe od 6010 PLN

Zima – cena za osobę 2 tygodnie z przelotem z Warszawy:

 • w hotelu 3* od 5639 PLN ze śniadaniami
 • w hotelu 4* od 6089 PLN ze śniadaniami
 • w hotelu 5* od 10139 PLN ze śniadaniami

Program i atrakcje

LATARNIA MORSKA NA KHE GA – cena ok. 36 EUR

Około 30 km od Phan Thiet, na wyspie Khe Ga, znajduje się piękna latarnia morska zbudowana całe 110 lat temu. Łódką dopłyniemy na wyspę oddaloną ok. 300 m od brzegu, aby następnie wspiąć się na sam szczyt latarni (65 m n.p.m). Oferujemy również spacer po wyspie, łowienie ryb, pływanie czy sympatyczną pogawędkę z latarnikami.

ŚWIĄNTYNIA POKLONG GARAI I WIOSKA TKACKA

– cena ok. 36 USD
150 km od Phan Thiet leży się znana miejscowość Phan Rang – Thap Cham znana ze starożytnej wieży i tradycji rzemieślniczych. Zwiedzimy wioskę tkacką My Nghiep, a także pracownię ceramiczną. Później zwiedzimy przepiękny kompleks hinduistycznych świątyń Poklong Garai. Później obiad, potem czas na odpoczynek, pływanie lub łowienie ryb na plaży Ca Na – będącej jednym z popularniejszych nadmorskich miejsc. Drogę powrotną do hotelu pokonamy jedną z najpiękniejszych dróg położonych tuż przy plaży.

wycieczka do Wietnamu

wycieczka do Wietnamu

WSCHÓD LUB ZACHÓD SŁOŃCA NAD CZERWONYMI WYDMAMI

– cena ok. 39 USD
Dzień zaczniemy od podróży jeepem do Mui Ne. Na początek odwiedzimy Munewharls, miejsce, w którym obecnie stacjonują setki mniejszych i większych kutrów rybackich wracających z połowów. Następnie udamy się w kierunku czerwonych piaszczystych wydm, z których słynie Mui Ne. Później przyjdzie czas na spacer, relaks, robienie zdjęć. W drodze powrotnej zwiedzimy charakterystyczny w Wietnamie zamek zwany winnym.

WZGÓRZE TAKOU

– cena ok. 38 USD
Wybierzemy się na wzgórze Takou w Ham Thuan położone ok. 30 km od Phan Thiet. Kolejką Linową przedostaniemy się na sam szczyt wzgórza porośniętego gęstym, zielonym lasem, gdzie oprócz dziewiczej fauny znajdują się malownicze świątynie buddyjskie, a także trzy bramy, główny dziedziniec oraz imponujący zespół posągów Buddy. Po drodze wizyta w ogrodzie smoczych owoców (pitaja).

PÓŁDNIOWA WYCIECZKA DO PHAN THIET

– cena ok.39 USD
Pojedziemy samochodem do portu rybackiego w Phan Tiet, w którym znajduje się sławny rybny bazar Con Cha. Następnie odwiedzimy muzeum Ho Chi Minh, szkołę Duc Thank, świątynię Quan Thah i Thuy Tu, w której można podziwiać największy szkielet wieloryba w Wietnamie. W trakcie powrotu do hotelu pokaz tworzenia obrazów piaskiem, zamek Lau Ong Hoang, wieżę Poshanu Cham oraz niesamowity zamek zwany winnym.

WYCIECZKA NAD BAU TRANG (BIAŁE JEZIORO)

– cena ok.42 USD
Pojedziemy jeepem do Białego Jeziora (trasa do pokonania: ok. 45 km). Zatrzymamy się na nadbrzeżu w przepięknej miejscowości Mui Ne. Dojedziemy nad jezioro jeepem, kierując się wzdłuż malowniczej piaszczystej plaży (Hon Rom). Nad jeziorem zobaczymy wiele różnych atrakcji, na przykład wyborny wietnamski posiłek lub spacer na szczyt wydm. W drodze powrotnej będziemy podążać drogą nazywaną najpiękniejszą w prowincji Binh Thuan oraz zatrzymamy się przy strumieniu. Na końcu odwiedzimy najpopularniejszy zamek w Wietnamie tzw. Wine Castle.

COUNTRYSIDE PHAN THIET

– cena ok.38 USD
Samochodem pojedziemy do Phu Hai, po drodze mijająć fabrykę sosu rybnego – popularnej przyprawy. Łodziami motorowymi przepłyniemy wzdłuż rzeki Phu Hai aż do miejscowości Ham Nhon. Po wyjściu łodzi możliwość zwiedzenia farmy krewetek (uwaga: nie zawsze jest czynna) oraz najstarszego domu w tym regionie. Później obejrzymy ogród z pitajami (smocze owoce) oraz proces gotowania ryżu w tradycyjny, wietnamski sposób. Podczas powrotu do hotelu zatrzymamy sie przy historycznej i najwyższej świątyni Lady Pagoda.

Galeria

Cena wyjazdu za osobę dorosłą od: 5639 PLN

Podana cena jest kwotą orientacyjną, skalkulawaną na moment tworzenia oferty. Ostateczna cena wyjazdu jest uzależniona od kursów walut, kosztów przelotów, wybranych opcji dodatkowych wyjazdu i innych czynników. Cena została skalkulowana w oparciu o dwie osoby podróżujące razem.

• przelot międzynarodowy • transfer do miejsca zakwaterowania • zakwaterowanie w hotelu w wybranym standardzie • wyżywienie zgodnie z ofertą • opiekę przedstawiciela • ubezpieczenie NW, KL, bagaż
• ubezpieczenia od chorób przewlekłych • opcjonalnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (od 3% wartości imprezy) • zwyczajowych napiwków
Każdy wyjedżający jest objęty obowiązkowym, podstawowym ubezpieczeniem turystycznym z sumą KN 10.000 Euro. Gorąco zachęcamy do uzupełnienia ubezpieczenia podstawowego o:
 • ubezpieczenie rozszerzone - z sumą ubezpieczenia do wysokości 100.000 Euro. Stawka ubezpieczenia za dzień wynosi od 0,90 do 2,30 Euro
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji pozwalające odzyskać do 100% poniesionych kosztów wyjazdu w przypadku rezygnacji z udziału w imprezie
 • ubezpieczenie sportowe w przypadku, gdy zamierzasz w trakcie wykazdu nurkować, jeździć na nartach, uprawiać turystykę górską itp.
O wszystkich możliwościach ubezpieczenia wyjazdu poinformujemy Cię szczegółowo w trakcie przygotowywania oferty.
1. Wyślij zapytanie Napisz albo zadzwoń. Powiedz nam o swoich oczekiwaniach i marzeniach. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb, dobierzemy przeloty i hotele. Szczegółową ofertę otrzymasz mailowo. 2. Otrzymasz szczegółową ofertę Zrobimy wstępną bezkosztową rezerwację aby miejsca były zagwarantowane. Czy oferta spełnia wszystkie Twoje oczekiwania? Jeżeli tak - możemy przejść do podpisywania umowy. Jeżeli nie - uzupełnimy ją. 3. Podpisujemy umowę Prześlemy Ci mailowo wzór umowy. Umowę możesz podpisać zdalnie - nawet przez telefon komórkowy. Wszystkie formalności załątwiamy zdalnie, bez angażowania Twojego czasu. Wpłacasz zaliczkę, potem pozostałą kwotę z umowy i spokojnie czekasz na wylot! 4. Jesteś na wakacjach Jesteś gotów na wspaniałe wakacje. Przypomnimy Ci o wszystkich ważnych terminach - godzinach wylotu, miejscu odprawy. Otrzymasz listę najważniejszych rzeczy do spakowania, pakiet informacji o destynacji, do której lecisz. Dla Twojej wygody, podczas wyjazdu nasz pracownik jest dostępny 24h/7 i służy wszelką pomocą. Tobie pozostaje wyłącznie odpoczynek.

Podoba Ci się ta oferta?Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb

 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową

+48 22 614 0000

Wyślij zapytanie


Na stronie wykorzystaliśmy zdjęcia:

chùa Kim Sa Tự - Hàm Thuận Nam - Bình Thuận
Trang An, one of the most wonderful nature in Vietnam
Cena za osobę dorosłą od 5639PLN
Wyślij zapytanie +48 22 614 0000
Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb
 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową
Dlaczego jechać właśnie z nami?
 • Zawsze zapewniamy wyjątkową jakość obsługi
 • Uważnie słuchamy i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb
 • Starannie dobieramy każdy składnik programu
 • Spełniamy marzenia naszych Klientów
więcej o naszych usługach

Inne inspirujące wyprawy

Wyprawa do Zanzibaru - fascynująca Afryka

Wyprawa do Zanzibaru – fascynująca Afryka

Zanzibar to nie tylko niezwykła, zachwycająca przyroda: to również fascynująca kultura i historia, a także miejsce pochodzenia cudownych przypraw - wszystko to mogą Państwo poznać w ramach skrojonych na miarę wycieczek fakultatywnych. Wizyta w tym gorącym miejscu bez wątpienia będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Kambodża i Wietnam - smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam – smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam to prawdziwe oblicze buddyjskiej Azji. Teraz dzięki lotom bezpośrednim możesz odwiedzić te kraje pełne mnichów, świątyń, soczystej zieleni, pełnego czci spokoju.

Senegal i Gambia - spacer wśród lwów

Senegal i Gambia – spacer wśród lwów

Ciekawym Afryki polecamy jedyną taką łączoną ofertę: Gambia i Senegal podczas jednego wyjazdu. Zobacz jak wygląda prawdziwa Afryka.

zobacz więcej inspirujących ofert

Dlaczego warto wyjechać z nami?

Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym

Działamy od 2003 roku, posiadamy licencję touroperatorską, ubezpieczenie organizatora turystyki Signal Iduna. Jesteśmy partnerem ponad 200 biur turystycznych, flot safari nurkowych, hoteli. Zaufanie biznesowe potwierdza także członkostwo w międzynarodowej grupie BNI.

Mamy wielkie doświadczenie

Rekomendowane hotele i usługi turystyczne sprawdzamy samodzielnie, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami. Nasz zespół to osoby z wieloletnią praktyką, a jednocześnie pasją podróżowania i poznawania nowych miejsc.

Wyjątkowo dbamy o naszych Klientów

Przygotowując oferty uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i spełniamy je. Zawsze zapewniamy opiekę rezydentów albo przedstawicieli naszego biura na miejscu. Nasza pomoc jest dostępna przez 24 godziny na dobę.