Wietnam – zachwycający orient

Wietnam bez przesiadek – naszą ofertę ekscytującej wycieczki polecamy wszystkim ciekawym orientu. Niezwykłe budowle budowane w malowniczych, zielonych okolicach, buddyjski klimat spokoju, turkusowe wody, tego wszystkiego warto doświadczyć, to wszystko warto zobaczyć!

Lato – Cena za osobę 2 tygodnie z przelotem:

 • Wycieczki objazdowe od 6010 PLN

Zima – cena za osobę 2 tygodnie z przelotem z Warszawy:

 • w hotelu 3* od 5639 PLN ze śniadaniami
 • w hotelu 4* od 6089 PLN ze śniadaniami
 • w hotelu 5* od 10139 PLN ze śniadaniami

Program i atrakcje

LATARNIA MORSKA NA KHE GA – cena ok. 36 EUR

Około 30 km od Phan Thiet, na wyspie Khe Ga, znajduje się piękna latarnia morska zbudowana całe 110 lat temu. Łódką dopłyniemy na wyspę oddaloną ok. 300 m od brzegu, aby następnie wspiąć się na sam szczyt latarni (65 m n.p.m). Oferujemy również spacer po wyspie, łowienie ryb, pływanie czy sympatyczną pogawędkę z latarnikami.

ŚWIĄNTYNIA POKLONG GARAI I WIOSKA TKACKA

– cena ok. 36 USD
150 km od Phan Thiet leży się znana miejscowość Phan Rang – Thap Cham znana ze starożytnej wieży i tradycji rzemieślniczych. Zwiedzimy wioskę tkacką My Nghiep, a także pracownię ceramiczną. Później zwiedzimy przepiękny kompleks hinduistycznych świątyń Poklong Garai. Później obiad, potem czas na odpoczynek, pływanie lub łowienie ryb na plaży Ca Na – będącej jednym z popularniejszych nadmorskich miejsc. Drogę powrotną do hotelu pokonamy jedną z najpiękniejszych dróg położonych tuż przy plaży.

wycieczka do Wietnamu

wycieczka do Wietnamu

WSCHÓD LUB ZACHÓD SŁOŃCA NAD CZERWONYMI WYDMAMI

– cena ok. 39 USD
Dzień zaczniemy od podróży jeepem do Mui Ne. Na początek odwiedzimy Munewharls, miejsce, w którym obecnie stacjonują setki mniejszych i większych kutrów rybackich wracających z połowów. Następnie udamy się w kierunku czerwonych piaszczystych wydm, z których słynie Mui Ne. Później przyjdzie czas na spacer, relaks, robienie zdjęć. W drodze powrotnej zwiedzimy charakterystyczny w Wietnamie zamek zwany winnym.

WZGÓRZE TAKOU

– cena ok. 38 USD
Wybierzemy się na wzgórze Takou w Ham Thuan położone ok. 30 km od Phan Thiet. Kolejką Linową przedostaniemy się na sam szczyt wzgórza porośniętego gęstym, zielonym lasem, gdzie oprócz dziewiczej fauny znajdują się malownicze świątynie buddyjskie, a także trzy bramy, główny dziedziniec oraz imponujący zespół posągów Buddy. Po drodze wizyta w ogrodzie smoczych owoców (pitaja).

PÓŁDNIOWA WYCIECZKA DO PHAN THIET

– cena ok.39 USD
Pojedziemy samochodem do portu rybackiego w Phan Tiet, w którym znajduje się sławny rybny bazar Con Cha. Następnie odwiedzimy muzeum Ho Chi Minh, szkołę Duc Thank, świątynię Quan Thah i Thuy Tu, w której można podziwiać największy szkielet wieloryba w Wietnamie. W trakcie powrotu do hotelu pokaz tworzenia obrazów piaskiem, zamek Lau Ong Hoang, wieżę Poshanu Cham oraz niesamowity zamek zwany winnym.

WYCIECZKA NAD BAU TRANG (BIAŁE JEZIORO)

– cena ok.42 USD
Pojedziemy jeepem do Białego Jeziora (trasa do pokonania: ok. 45 km). Zatrzymamy się na nadbrzeżu w przepięknej miejscowości Mui Ne. Dojedziemy nad jezioro jeepem, kierując się wzdłuż malowniczej piaszczystej plaży (Hon Rom). Nad jeziorem zobaczymy wiele różnych atrakcji, na przykład wyborny wietnamski posiłek lub spacer na szczyt wydm. W drodze powrotnej będziemy podążać drogą nazywaną najpiękniejszą w prowincji Binh Thuan oraz zatrzymamy się przy strumieniu. Na końcu odwiedzimy najpopularniejszy zamek w Wietnamie tzw. Wine Castle.

COUNTRYSIDE PHAN THIET

– cena ok.38 USD
Samochodem pojedziemy do Phu Hai, po drodze mijająć fabrykę sosu rybnego – popularnej przyprawy. Łodziami motorowymi przepłyniemy wzdłuż rzeki Phu Hai aż do miejscowości Ham Nhon. Po wyjściu łodzi możliwość zwiedzenia farmy krewetek (uwaga: nie zawsze jest czynna) oraz najstarszego domu w tym regionie. Później obejrzymy ogród z pitajami (smocze owoce) oraz proces gotowania ryżu w tradycyjny, wietnamski sposób. Podczas powrotu do hotelu zatrzymamy sie przy historycznej i najwyższej świątyni Lady Pagoda.

Galeria

Cena wyjazdu za osobę dorosłą od: 5639 PLN

Podoba Ci się ta oferta?Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb

 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową

+48 22 614 0000

Na stronie wykorzystaliśmy zdjęcia:

chùa Kim Sa Tự - Hàm Thuận Nam - Bình Thuận
Trang An, one of the most wonderful nature in Vietnam
Cena za osobę dorosłą od 5639PLN
Wyślij zapytanie +48 22 614 0000
Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb
 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową
Dlaczego jechać właśnie z nami?
 • Zawsze zapewniamy wyjątkową jakość obsługi
 • Uważnie słuchamy i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb
 • Starannie dobieramy każdy składnik programu
 • Spełniamy marzenia naszych Klientów
więcej o naszych usługach

Inne inspirujące wyprawy

Wyprawa do Zanzibaru - fascynująca Afryka

Wyprawa do Zanzibaru – fascynująca Afryka

Zanzibar to nie tylko niezwykła, zachwycająca przyroda: to również fascynująca kultura i historia, a także miejsce pochodzenia cudownych przypraw - wszystko to mogą Państwo poznać w ramach skrojonych na miarę wycieczek fakultatywnych. Wizyta w tym gorącym miejscu bez wątpienia będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Kambodża i Wietnam - smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam – smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam to prawdziwe oblicze buddyjskiej Azji. Teraz dzięki lotom bezpośrednim możesz odwiedzić te kraje pełne mnichów, świątyń, soczystej zieleni, pełnego czci spokoju.

Senegal i Gambia - spacer wśród lwów

Senegal i Gambia – spacer wśród lwów

Ciekawym Afryki polecamy jedyną taką łączoną ofertę: Gambia i Senegal podczas jednego wyjazdu. Zobacz jak wygląda prawdziwa Afryka.

zobacz więcej inspirujących ofert