Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; custom_field_template has a deprecated constructor in /www/miai_www/www/victoria/bezprzesiadek/wp-content/plugins/custom-field-template/custom-field-template.php on line 35
USA - Floryda Miami plus ew. Bahamy - BezPrzesiadek.pl

USA – Floryda Miami plus ew. Bahamy

Ciekawych światowego życia, niezwykłych osiągnięć, luksusów, polecamy naszą wycieczkę do USA: na piękną, niemal tropikalną Florydę! Teraz loty bezpośrednie, dzięki którym leżące po drugiej stronie oceanu Stany Zjedznoczone wreszcie są tak blisko! W ofercie również Bahamy!

Miami – Floryda – Cena za osobę za 2 tygodnie z przelotem z Warszawy:

 • w hotelu 3* od 6820 PLN bez wyżywienia
 • w hotelu 4* od 8149 PLN bez wyżywienia
 • w hotelu 5* od 11821 PLN bez wyżywienia

Bahama – Cena za osobę 2 tygodnie z przelotem:

 • Wycieczki objazdowe od 8270 PLN

Program i atrakcje

Miami City Tour

Półdniowa wycieczka po najsławniejszym mieście Florydy – jedynym w swoim rodzaju Miami! Zaczniemy od portu, będącego domem najbardziej imponujących statków pasażerskich świata, takich jak: Oasis of the Seas czy Allure of the Seas. Stamtąd wyruszają w rejsy na Bahamy i Karaiby. Później zatrzymamy się w dzielnicy Little Havana, będącej centrum życia społecznego i kulturowego miasta, gdzie znajduje się m.in. latynoski Chodnik Gwiazd, a dalej Coral Way – historyczna dzielnica z zabytkowymi domammi. Następnym punktem wycieczki będzie South Beach, dzielnica skupiająca najlepsze kluby, restauracje i sklepy. Przejdziemy się wzdłuż się Ocean Drive, znaną z licznych hoteli w stylu art deco, później zahaczymy o Lummus Park znany z serialu „Policjanci z Miami”. Na koniec wycieczki zobaczymy bajeczne Bayside z licznymi sklepami i restauracjami. Stamtąd wypłyniemy w ok. 1,5-godzinny rejs po zatoce Biscayne. Będzie to okazja, by podziwiać Miami z zupełnie nowej perspektywy. Powrót do hotelu. Cena ok. 60 USD/os.

Park Narodowy Everglades, farma aligatorów

Wizyta w jednym z najbardziej pięknych i wyjątkowych miejsc południowych stanów USA – Parku Narodowym Everglades. Jest tam chroniony delikatny ekosystem lasów namorzynowych. Swój dzień tam rozpoczniemy od około trzydziestominutowej wyprawy łodzią „air boat”, w trakcie której będziemy oglądać zwierzęta żyjące w swoim naturalnym środowisku, poza tym wysłuchamy informacji na temat lokalnego ekosystemu. Następnie czeka nas wizyta na autentycznej farmie aligatorów, w tym spacer specjalnie wyznaczonym szlakiem Jungle Trail, gdzie na własne oczy zobaczymy aligatory czy kajmany. Odważni mogą potrzymać na rękach małego aligatorka! Powrót do hotelu. Cena ok. 65 USD/os.

Przez Miami na segwayu!

Około 2,5-godzinna przejażdżka na segwayach, podczas której odwiedzimy najbardziej interesujące punkty Miami – barwną i tłoczną South Beach, z mnóstwem sklepów, barów i restauracji oraz Ocean Drive. Cena ok. 60 USD/os.

minimiami

Key West – całodniowa wycieczka

Wycieczka na wyspę Key West, położoną w archipelagu Florida Keys, około 200 kilometrów w głąb Zatoki Meksykańskiej. Według lokalnej indiańskiej legendy ten, kto raz znajdzie się na wyspie, ten do końca swoich dni będzie pragnął na nią powrócić. Zwiedzanie Key West m.in.: Dom Ernesta Hemingwaya i letniej rezydencji prezydenta Trumana – Mały Biały Dom. Wejście do obiektów dodatkowo płatne. Trasa przejazdowa przez wyjątkowo piękne widoki, jako jedyna na Florydzie uznana została prestiżowym tytułem All American Road. Trasa prowadzi przez 42 mosty, rozdzielające Zatokę Meksykańską i Ocean Atlantycki. Zatrzymamy się w restauracji Margaritasville, serwującej jeden z ulubionych drinków Hemingwaya „Margarite” (płatne dodatkowo). Czas wolny na kąpiel w wodach zatoki, której temperatura nierzadko sięga nawet 30 st. Celsiusza. Przed powrotem postój i pamiątkowe zdjęcie przed najbardziej na południe wysuniętym przylądkiem USA, skąd do Hawany już tylko 150 km. Powrót do hotelu. Cena ok. 120 USD/os.

Little Havana – cygara i kuchnia

Około dwugodzinny spacer po jednej z dzielnic Miami – Little Havana. W trakcie przechadzek po urokliwych zakątkach kubańskiej dzielnicy, będziemy mogli posłuchać o jej historii, a także poznać charakterystyczną dla niej kuchnię. Posmakujemy ciasteczek z guawą, typowych meksykańskich lodów z karmelem czy malutkich wytrwanych babeczek z kurczakiem i awokado. Zatrzymamy się w artystycznej części dzielnicy, aby móc oglądać lokalnych artystów przy pracy czy zaobserwować proces powstawania kubańskich cygar. Cena ok. 50 USD/os.

Jungle Island

Wybierzemy się do sławnego zoo Jungle Island. W trakcie pobytu można obserwować rozmaite gatunki zwierząt – gibony, lemury, lwy, skunksy, lamy, pingwny czy papugi. Ogród zoologiczny jest domem dla nietypowego lygrysa (krzyżówki tygrysa i lwa) Herculesa, a także orangutanów bliźniaków – Peanut i Pumpkin. Za dodatkową opłatą (około 30 USD) można wejść również do Domu Lemurów, gdzie podczas mniej-więcej 45-minutowej wizyty można poznać bliżej te urocze zwierzęta – ich opiekunowie nauczą nas o ich trybie życia i ulubionych smakołykach, a później będziemy mieć okazję pobawić się z młodymi lemurami. Cena ok. 45 USD/os.

Miami Speedboat Tour

Niesamowita wyprawa szybką łodzią przez zatokę Biscayne! Około półtoragodzinna rozrywka, w trakcie której możemy poczuć się jak w prawdziwym filmie, przecinając zatokę z zawrotną prędkością i podziwiać panoramę Miami. Cena ok. 110 USD/os.

Kennedy Space Center

Całodniowa wycieczka do Kennedy Space Center, będącego centrum operacji kosmicznych NASA. W trakcie wizyty w Centrum Lotów Kosmicznych, zaplanowana jest wycieczka busem po ośrodku NASA. Uczestniczyć będziemy w starcie rakiety kosmicznej programu Apollo wprost z sali sterowania lotami (film w technice IMAX). Nauczymy się o przygotowaniach do lotu na księżyc. W specjalnej hali zobaczymy najpotężniejszą rakietę nośną świata Saturn oraz dotkniemy próbki prawdziwego księżycowego gruntu. Z autobusu zobaczymy również miejsca startu rakiet kosmicznych i wahadłowców, a także imponujący budynek montowni rakiet i największą na świecie ruchomą platformę przenoszącą pojazdy kosmiczne na ich miejsce startu. Uwzględniona też możliwość uczestnictwa w symulacji startu wahadłowca w towarzystwie jednego z kapitanów misji kosmicznych, zaś na zewnątrz obejrzymy ekspozycję rakiet ilustrującą historię postępu w budowie pojazdów kosmicznych. Cena ok. 60 USD/os.

Dodatkowo dostępne są: Parki atrakcji w okolicach Orlando: Universal Studios, Legoland, Sea World, Aquatica (ceny od ok. 70 USD/os), rejsy na Bahamy (ceny od ok. 190 USD/os), loty helikopterem nad Miami lub wyspami Florida Keys (ceny od ok. 125 USD/os). Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów (podane ceny są orientacyjne dla hoteli w Miami; w przypadku Klientów, którzy wykupili pobyt w hotelu w Fort Lauderdale ceny wyższe o ok. 30 USD/os ze względu na konieczność dojazdu do Miami). Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15 osobach) bądź angielskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow Tours, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy fakultatywne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.

Galeria

Cena wyjazdu za osobę dorosłą od: 6820 PLN

Podana cena jest kwotą orientacyjną, skalkulawaną na moment tworzenia oferty. Ostateczna cena wyjazdu jest uzależniona od kursów walut, kosztów przelotów, wybranych opcji dodatkowych wyjazdu i innych czynników. Cena została skalkulowana w oparciu o dwie osoby podróżujące razem.

• przelot międzynarodowy • transfer do miejsca zakwaterowania • zakwaterowanie w hotelu w wybranym standardzie • wyżywienie zgodnie z ofertą • opiekę przedstawiciela • ubezpieczenie NW, KL, bagaż
• ubezpieczenia od chorób przewlekłych • opcjonalnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (od 3% wartości imprezy) • zwyczajowych napiwków
Każdy wyjedżający jest objęty obowiązkowym, podstawowym ubezpieczeniem turystycznym z sumą KN 10.000 Euro. Gorąco zachęcamy do uzupełnienia ubezpieczenia podstawowego o:
 • ubezpieczenie rozszerzone - z sumą ubezpieczenia do wysokości 100.000 Euro. Stawka ubezpieczenia za dzień wynosi od 0,90 do 2,30 Euro
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji pozwalające odzyskać do 100% poniesionych kosztów wyjazdu w przypadku rezygnacji z udziału w imprezie
 • ubezpieczenie sportowe w przypadku, gdy zamierzasz w trakcie wykazdu nurkować, jeździć na nartach, uprawiać turystykę górską itp.
O wszystkich możliwościach ubezpieczenia wyjazdu poinformujemy Cię szczegółowo w trakcie przygotowywania oferty.
1. Wyślij zapytanie Napisz albo zadzwoń. Powiedz nam o swoich oczekiwaniach i marzeniach. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb, dobierzemy przeloty i hotele. Szczegółową ofertę otrzymasz mailowo. 2. Otrzymasz szczegółową ofertę Zrobimy wstępną bezkosztową rezerwację aby miejsca były zagwarantowane. Czy oferta spełnia wszystkie Twoje oczekiwania? Jeżeli tak - możemy przejść do podpisywania umowy. Jeżeli nie - uzupełnimy ją. 3. Podpisujemy umowę Prześlemy Ci mailowo wzór umowy. Umowę możesz podpisać zdalnie - nawet przez telefon komórkowy. Wszystkie formalności załątwiamy zdalnie, bez angażowania Twojego czasu. Wpłacasz zaliczkę, potem pozostałą kwotę z umowy i spokojnie czekasz na wylot! 4. Jesteś na wakacjach Jesteś gotów na wspaniałe wakacje. Przypomnimy Ci o wszystkich ważnych terminach - godzinach wylotu, miejscu odprawy. Otrzymasz listę najważniejszych rzeczy do spakowania, pakiet informacji o destynacji, do której lecisz. Dla Twojej wygody, podczas wyjazdu nasz pracownik jest dostępny 24h/7 i służy wszelką pomocą. Tobie pozostaje wyłącznie odpoczynek.

Podoba Ci się ta oferta?Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb

 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową

+48 22 614 0000

Wyślij zapytanie


Na stronie wykorzystaliśmy zdjęcia: https://www.flickr.com/photos/34639903@N03/3442230489

https://pixabay.com/static/uploads/photo/2012/08/03/10/50/miami-53643_960_720.jpg

Cena za osobę dorosłą od 6820PLN
Wyślij zapytanie +48 22 614 0000
Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb
 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową
Dlaczego jechać właśnie z nami?
 • Zawsze zapewniamy wyjątkową jakość obsługi
 • Uważnie słuchamy i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb
 • Starannie dobieramy każdy składnik programu
 • Spełniamy marzenia naszych Klientów
więcej o naszych usługach

Inne inspirujące wyprawy

Wyprawa do Zanzibaru - fascynująca Afryka

Wyprawa do Zanzibaru – fascynująca Afryka

Zanzibar to nie tylko niezwykła, zachwycająca przyroda: to również fascynująca kultura i historia, a także miejsce pochodzenia cudownych przypraw - wszystko to mogą Państwo poznać w ramach skrojonych na miarę wycieczek fakultatywnych. Wizyta w tym gorącym miejscu bez wątpienia będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Kambodża i Wietnam - smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam – smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam to prawdziwe oblicze buddyjskiej Azji. Teraz dzięki lotom bezpośrednim możesz odwiedzić te kraje pełne mnichów, świątyń, soczystej zieleni, pełnego czci spokoju.

Senegal i Gambia - spacer wśród lwów

Senegal i Gambia – spacer wśród lwów

Ciekawym Afryki polecamy jedyną taką łączoną ofertę: Gambia i Senegal podczas jednego wyjazdu. Zobacz jak wygląda prawdziwa Afryka.

zobacz więcej inspirujących ofert

Dlaczego warto wyjechać z nami?

Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym

Działamy od 2003 roku, posiadamy licencję touroperatorską, ubezpieczenie organizatora turystyki Signal Iduna. Jesteśmy partnerem ponad 200 biur turystycznych, flot safari nurkowych, hoteli. Zaufanie biznesowe potwierdza także członkostwo w międzynarodowej grupie BNI.

Mamy wielkie doświadczenie

Rekomendowane hotele i usługi turystyczne sprawdzamy samodzielnie, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami. Nasz zespół to osoby z wieloletnią praktyką, a jednocześnie pasją podróżowania i poznawania nowych miejsc.

Wyjątkowo dbamy o naszych Klientów

Przygotowując oferty uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i spełniamy je. Zawsze zapewniamy opiekę rezydentów albo przedstawicieli naszego biura na miejscu. Nasza pomoc jest dostępna przez 24 godziny na dobę.