Tajlandia – kraj wolności

Tajlandia to nie tylko energiczne miasta, ale również tereny ukazujące naturalne piękno tego kraju, tereny, których krajobraz zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki: pełne spokoju i harmonii ogromne ryżowe pola, olbrzymie lasy ukazujące dzikość natury, ciemne i tajemnicze jaskinie oraz piękne plaże, otoczone nieskazitelnie czystą wodą. Teraz możecie Państwo dotrzeć to tej magicznej krainy w wyjątkowo krótkim czasie, gdyż oferujemy bezpośredni przelot do Tajlandii prosto z Warszawy!

Cena za osobę 1 tydzień z przelotem z Warszawy:

 • w hotelu 3* od 4094 PLN ze śniadaniami
 • w hotelu 4* od 4376 PLN ze śniadaniami
 • w hotelu 5* od 4870 PLN ze śniadaniami

Program i atrakcje

Nong Nooch Village Tropical Garden

Wycieczka, podczas której zobaczymy ogromną posiadłość z ogrodami zajmującymi powierzchnię prawie 400ha pełnymi orchidei i bromelii, kaktusów oraz drzew bonsai. W mini amfiteatrze odbywa się półgodzinny folklorystyczny pokaz tajskich tańców i ceremonii, sztuki tajskiego boksu oraz walki na słoniach. Ogrody szczycą się też wspaniale wyszkolonymi słoniami, które również mają tam swój półgodzinny pokaz i prezentują swoje umiejętności. Cena wynosi ok. 40 USD.

Wizyta w Bangkoku

Będąc w Tajlandii nie można zapomnieć o zwiedzaniu Bangkoku! Stolica oraz największe miasto w Tajlandii z niezliczoną ilością zabytków, a wśród nich: Świątynia Leżącego Buddy z jego ogromnym posągiem oraz Wielki Pałac Królewski. Istnieje możliwość zorganizowania pobytu w wybranym hotelu z pierwszym noclegiem w Bangkoku i zwiedzaniem dnia kolejnego. Więcej szczegółów na stronie R.pl (kod imprezy: TBK)

wycieczka do Tajlandii

Tradycyjny tajski masaż

Masaż, na który powinien się skusić każdy turysta odwiedzający Tajlandię. Został on wymyślony oraz udoskonalony w buddyjskich świątyniach. Masaż ten wspomaga regenerację organizmu, jest relaksujący oraz poprawia krążenie. Cena wynosi ok. 20 USD.

Odwiedź krainę słoni

Bardzo gorąco zachęcamy do wizyty w Wioskach Słoni, w których z bliska można podziwiać te niezwykle mądre zwierzęta. Odwiedzający mają możliwość przejażdżki na słoniu. Cena wynosi ok. 50 USD

Rewia transseksualistek

Wyjazd na rewię (Alcazar lub Tiffany). Uważane za jedną z największych atrakcji Pattayi przedstawienia muzyczno – taneczne w wykonaniu transseksualistek i transwestytów. Przypominające kabarety z lat 20-tych przedstawienie trwa około 1h 10min i jest pozbawione akcentów erotycznych. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie dla grup niezbędna wcześniejsza rezerwacja! Dla naszych gości gwarantujemy miejsca VIP – z przodu widowni. Cena wynosi ok. 30 USD.

Paradise Island Koh Samet

Ta wysepka otoczona jest nieziemskimi plażami. Cały obszar wyspy jest Parkiem Narodowych (Khao Laem Ya-Moo Koh Samet), co sprawia, że nie jest ona zniszczona przez turystów. Piękno białych plaż oraz krystalicznie czystej wody sprawia, że miejsce to wygląda jak raj. Cena wynosi ok. 45 USD.

Nurkowanie jak z bajki

Podziwiaj rafy koralowe skąpane w ciepłych wodach morza okalających Tajlandię. Pokażemy ci jak różnorodny i barwny jest ten świat. Cena wynosi ok. 130 USD.

Odwiedź wyspę Koh Larn

Zaledwie kilka kilometrów od brzegów kurortu Pattaya znajduje się Wyspa Koh Larn. Wspaniała biel plaż łączy się tu z błękitem wody. Niezapomniane widoki gwarantowane. Cena wynosi ok. 30 USD.

Galeria

Cena wyjazdu za osobę dorosłą od: 4094 PLN

Podoba Ci się ta oferta?Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb

 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową

+48 22 614 0000

Na stronie wykorzystaliśmy zdjęcia:

https://www.flickr.com/photos/mikebehnken/5885152699

Cena za osobę dorosłą od 4094PLN
Wyślij zapytanie +48 22 614 0000
Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb
 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową
Dlaczego jechać właśnie z nami?
 • Zawsze zapewniamy wyjątkową jakość obsługi
 • Uważnie słuchamy i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb
 • Starannie dobieramy każdy składnik programu
 • Spełniamy marzenia naszych Klientów
więcej o naszych usługach

Inne inspirujące wyprawy

Wyprawa do Zanzibaru - fascynująca Afryka

Wyprawa do Zanzibaru – fascynująca Afryka

Zanzibar to nie tylko niezwykła, zachwycająca przyroda: to również fascynująca kultura i historia, a także miejsce pochodzenia cudownych przypraw - wszystko to mogą Państwo poznać w ramach skrojonych na miarę wycieczek fakultatywnych. Wizyta w tym gorącym miejscu bez wątpienia będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Kambodża i Wietnam - smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam – smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam to prawdziwe oblicze buddyjskiej Azji. Teraz dzięki lotom bezpośrednim możesz odwiedzić te kraje pełne mnichów, świątyń, soczystej zieleni, pełnego czci spokoju.

Senegal i Gambia - spacer wśród lwów

Senegal i Gambia – spacer wśród lwów

Ciekawym Afryki polecamy jedyną taką łączoną ofertę: Gambia i Senegal podczas jednego wyjazdu. Zobacz jak wygląda prawdziwa Afryka.

zobacz więcej inspirujących ofert