Mauritius – żywiołowo w słońcu

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjazdu na Mauritius bez przesiadek! Turkusowe morze, słoneczne plaże, morska bryza, barwne rafy koralowe, to wszystko przyciąga turystów ciekawych piękna natury i aktywnego wypoczynku. Gwarantujemy satysfakcję z każdego spędzonego tam dnia!

Cena za osobę 1 tydzień z przelotem z Warszawy:

 • w hotelu 3* od 5273 PLN ze śniadaniami
 • w hotelu 4* od 5409 PLN bez wyżywienia
 • w hotelu 5* od 6440 PLN ze śniadaniami

Program i atrakcje

Z lotu ptaka

Nic nie dorówna widokowi z lotu ptaka na najpiękniejsze linie brzegowe świata, może oprócz widoku podwodnego świata raf koralowych i barwnych ryb z perspektywy nurka. Zachęcamy do ekscytującej przygody z parasailingiem, podczas której możesz podziwiać Mauritius z powietrza, a także do spaceru po dnie oceanu w przezroczystym hełmie wypełnionym powietrzem. Idealnym zakończeniem atrakcji będzie przepłynięcie łodzią do wodospadów Grand River South-East oraz obiad na wyspie Ile aux Cerfs. Cena ok. 115 eur

Rejsy Katamaranem

Fanom nawet najbardziej aktywnego wypoczynku przyda się dzień odpręzenia i relaksu. Świetnym pomysłem na to jest rejs komfortowym katamaranem. Rejs urozmaicony jest w zabawy, kąpiele słoneczne i wodne (tj. snorkeling). W trakcie podany zostanie przepyszny lunch z owoców morza, drobiu, sałatek i pieczywa, a ponadto serwowane będą drinki przez naszych stewardów. Możliwe różne wersje wycieczki, a w zależności od wybranego kierunku zobaczymy północ, wschód lub zachód wyspy. Cena ok. 90 eur Wycieczka na Mauritius

Pływanie z delfinami

Spotkanie z delfinami to naprawdę poruszające doświadczenie. Jest to możliwość obcowania z pięknymi, dziewiczymi krajobrazami, ponadto okazja do poznania życia tych wspaniałych zwierząt w ich naturalnym środowisku. Łódź motorowa zabierze Państwa na spotkanie z delfinami, nadarzy się okazja nie tylko do obejrzenia tych ssaków morskich, ale również do zabawy z nimi w krystalicznych wodach Oceanu Indyjskiego. Idealnym zakończeniem wycieczki będzie obiad podany na wyspie Ile aux Benitiers. Cena od od 60 do ok 90 euro w zależności od tego, jak liczna będzie grupa.

Ile aux Aigrettes

Ta niewielka wysepka (ok. 25 ha) umiejscowiona jest 850 m od południowo-wschodniego wybrzeża Mauritiusu i objęta jest ochroną Fundacji Mauritian Wildlife Foundation. W przeciwieństwie do Mauritiusu, który ma genezę wulkaniczną, Ile aux Aigrettes tworzy wapień koralowy. Wyspa jest domem dla endemicznej fauny i flory, którą poznamy z lokalnym przewodnikiem. Zobaczymy szkółkę roślin, której mieszkańcami są rzadkie synogarlice rdzawosterne, pustułki maskareńskie, jaszczurki oraz żółwie lądowe. Wycieczka trwa około 2 godziny. Cena ok. 60 eur.

Wyprawa wędkarska Big Game

Doskonałym pomysłem na aktywny wypoczynek jest wyprawa łodzią wyspecjalizowaną w połowie dużych, morskich ryb. Wody okalające Mauritius otwierają nam takie możliwości, ponieważ obfitują w marliny, dorady czy bonito. Prawdziwą zaletą tej morskiej eskapady jest opieka profesjonalisty, który zaplanuje wyprawę zgodnie z poziomem zaawansowania uczestników. Cena waha się od ok. 100 eur w zależności od czasu trwania wyprawy.

Nurkowanie

Zanurz się w krystalicznie czystej, przejrzystej wodzie Oceanu Indyjskiego, by pod opieką profesjonalnych nurków odkryć podwodną krainę Mauritiusu, gdzie na własne oczy zobaczysz jedne z najpiękniejszych raf koralowych świata, będących domem dla wielobarwnych gatunków ryb, żółwi i wielu innych morskich zwierząt. Będziesz miał możliwość na własnej skórze doświadczyć, jak czuje się odkrywca nurkujący wśród zatopionych statków z XVIII i XIX w. Cena od ok. 250 eur zawiera przeprawę łodzią, sprzęt do nurkowania, opiekę profesjonalnych nurków oraz obiad.

Trekking

Les Sept Cascades to kluczowa pozycja dla turysty na Mauritiusie, ale również wspaniałe miejsce na trekking i piesze wędrówki. Odkryj malownicze wodospady wysokie na 300 metrów, będziemy które oglądać z trzech fantastycznie umiejscowionych punktów widokowych. Oferta dla aktywnych! Cena ok. 85 eur

Park Wodny w Belle Mare

Jest to aquapark znajdujący się we wschodniej części wyspy w Balle Mare. Doskonałe miejsce dla miłośników wodnej rozrywki. Znajdują się tam ogromne zjeżdżalnie wodnie, baseny i inne liczne wodne atrakcje.

Park Narodowy Black River Gorges

Ten park znajduje się na południowo-zachodnim krańcu wyspy, zajmuje niemal 2% jej powierzchni. Na terenie parku każdy znajdzie trasę odpowiednią dla swoich oczekiwań i zdolności. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy przewodników, którzy pozwolą zobaczyć prawdziwe perełki na Mauritiusie, w tym również niezwykle rzadkie gatunki flory i fauny (na terenie parku znajduje się aż 311 gatunków roślin i 9 różnych gatunków zwierząt, które typowe są wyłącznie dla tego miejsca.

Galeria

Cena wyjazdu za osobę dorosłą od: 5273 PLN

Podoba Ci się ta oferta?Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb

 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową

+48 22 614 0000

Na stronie wykorzystaliśmy zdjęcia:

La Pirogue - Mauritius Isl.
Kingkong mountain in Mauritius island
Cena za osobę dorosłą od 5273PLN
Wyślij zapytanie +48 22 614 0000
Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb
 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową
Dlaczego jechać właśnie z nami?
 • Zawsze zapewniamy wyjątkową jakość obsługi
 • Uważnie słuchamy i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb
 • Starannie dobieramy każdy składnik programu
 • Spełniamy marzenia naszych Klientów
więcej o naszych usługach

Inne inspirujące wyprawy

Wyprawa do Zanzibaru - fascynująca Afryka

Wyprawa do Zanzibaru – fascynująca Afryka

Zanzibar to nie tylko niezwykła, zachwycająca przyroda: to również fascynująca kultura i historia, a także miejsce pochodzenia cudownych przypraw - wszystko to mogą Państwo poznać w ramach skrojonych na miarę wycieczek fakultatywnych. Wizyta w tym gorącym miejscu bez wątpienia będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Kambodża i Wietnam - smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam – smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam to prawdziwe oblicze buddyjskiej Azji. Teraz dzięki lotom bezpośrednim możesz odwiedzić te kraje pełne mnichów, świątyń, soczystej zieleni, pełnego czci spokoju.

Senegal i Gambia - spacer wśród lwów

Senegal i Gambia – spacer wśród lwów

Ciekawym Afryki polecamy jedyną taką łączoną ofertę: Gambia i Senegal podczas jednego wyjazdu. Zobacz jak wygląda prawdziwa Afryka.

zobacz więcej inspirujących ofert