Kuba – w rytmie latino

Jeżeli interesują Państwa latynoskie klimaty, szumiące morze, muzyka, gorące słońce, to świetnym rozwiązaniem jest wyprawa na Kubę. Teraz macie Państwo możliwość dolecieć tam w wyjątkowo krótkim czasie, ponieważ oferujemy bezpośredni przelot na Kubę prosto z Warszawy! To ojczyzna salsy, ale również miejsce, gdzie popularne są mambo i rumba, stwarza magiczne, romantyczne warunki dla wszystkich, którym odpowiada estetyka „Dirty Dancing”.

Zima, Varadero – Cena za osobę 1 tydzień z przelotem z Warszawy:

 • w hotelu 3* od 4825 PLN z All Inclsuive
 • w hotelu 4* od 4825 PLN z All Inclsuive
 • w hotelu 5* od 5862 PLN z All Inclsuive

Zima, Cayo Coco – Cena za osobę 2 tygodnie z przelotem z Warszawy:

 • w hotelu 4* od 6358 PLN z All Inclsuive
 • w hotelu 5* od 7752 PLN z All Inclsuive

Lato – cena za osobę 2 tygodnie z przelotem:

 • Wycieczki objazdowe od 7048 PLN

Program i atrakcje

HAWANA

Zachęcamy do całodniowej wycieczki do Hawany, o niezapomnianym, wyjątkowym klimacie. Program zawiera m.in. Starą Hawanę, Kapitol, Plac Rewolucji, chwilę czasu wolnego na samodzielny spacer po mieście, wizytę w muzeum rumu (z degustacją!). Na koniec zaplanowana przejażdżka po mieście oldschoolowymi autami. Cena ok. 90 CUC, dzieci ok. 68CUC

TRINIDAD I CIENFUEGOS

Wycieczka zacznie się od zwiedzania Trynidadu, którego starówkę wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zachęcamy do spaceru brukowanymi alejkami od Parku Cespedes do Placu Mayor, następnie wizytę w sławnej knajpie Canchanchara. Następnym elementem programu będzie Cienfuegos, nazywane również Perłą Południa. Stamtąd przespacerujemy się głównym bulwarem aż do placu, gdzie znajduje się Park Jose Martiego. Podczas wycieczki śniadanie, lunch i kolacja w cenie! Cena ok. 110 CUC., dzieci ok. 83CUC

wycieczka na Kubę

wycieczka na Kubę

GUAMA I FARMA KROKODYLI

Wycieczka w kierunku Półwyspu Zapata! Plan zawiera odwiedzenie farmy krokodyli, ponadto nauczymy się o Indianach Tainos, odwiedzając ich wioskę-skansen, a następnie odbędzie się rejs po kanałach przy lasach namorzynowych. W drodze powrotnej zobaczymy dawną cukrownię, obecnie muzeum lokomotyw parowych. Cena ok. 61CUC, dziecko 46CUC.

KATAMARAN CRUCERO DEL SOL – REJS NA CAYO BLANCO

Wspaniały pomysł na relaks – niezrównane wrażenia i bajeczne widoki! Rejs katamaranem na karaibską wyspę Cayo Blanco. W trakcie rejsu napoje w cenie. Jest opcja snorkelingu w krystalicznych wodach Oceanu Atlantyckiego i kąpieli z delfinami, sprzęt w cenie. Na wyspie zapraszamy na obiad oparty na owocach morza. Cena ok. 109 CUC, dzieci ok. 53 CUC.

KONCERT PRZYJACIÓŁ BUENA VISTA SOCIAL CLUB

Coś w sam raz dla miłośników muzyki kubańskiej, której symbolem stał się Buena Vista Social Club. Zapraszamy na koncert w Plaza America w Varadero, gdzie muzycy zaprzyjaźnieni z twórcami tego sławnego zespołu zagrają dla Państwa ich utwory. Cena: ok. 32 CUC/os, dzieci : gratis.

Galeria

Cena wyjazdu za osobę dorosłą od: 4825 PLN

Podoba Ci się ta oferta?Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb

 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową

+48 22 614 0000

Na stronie wykorzystaliśmy zdjęcia:

Cena za osobę dorosłą od 4825PLN
Wyślij zapytanie +48 22 614 0000
Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb
 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową
Dlaczego jechać właśnie z nami?
 • Zawsze zapewniamy wyjątkową jakość obsługi
 • Uważnie słuchamy i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb
 • Starannie dobieramy każdy składnik programu
 • Spełniamy marzenia naszych Klientów
więcej o naszych usługach

Inne inspirujące wyprawy

Wyprawa do Zanzibaru - fascynująca Afryka

Wyprawa do Zanzibaru – fascynująca Afryka

Zanzibar to nie tylko niezwykła, zachwycająca przyroda: to również fascynująca kultura i historia, a także miejsce pochodzenia cudownych przypraw - wszystko to mogą Państwo poznać w ramach skrojonych na miarę wycieczek fakultatywnych. Wizyta w tym gorącym miejscu bez wątpienia będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Kambodża i Wietnam - smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam – smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam to prawdziwe oblicze buddyjskiej Azji. Teraz dzięki lotom bezpośrednim możesz odwiedzić te kraje pełne mnichów, świątyń, soczystej zieleni, pełnego czci spokoju.

Senegal i Gambia - spacer wśród lwów

Senegal i Gambia – spacer wśród lwów

Ciekawym Afryki polecamy jedyną taką łączoną ofertę: Gambia i Senegal podczas jednego wyjazdu. Zobacz jak wygląda prawdziwa Afryka.

zobacz więcej inspirujących ofert