Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; custom_field_template has a deprecated constructor in /www/miai_www/www/victoria/bezprzesiadek/wp-content/plugins/custom-field-template/custom-field-template.php on line 35
Kambodża i Wietnam - smok w dżunglii - BezPrzesiadek.pl

Kambodża i Wietnam – smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam to prawdziwe oblicze buddyjskiej Azji. Teraz dzięki lotom bezpośrednim możesz odwiedzić te kraje pełne mnichów, świątyń, soczystej zieleni, pełnego czci spokoju.

Cena za osobę 2 tygodnie z przelotem:

 • w hotelu 3* od 8189 PLN (Warszawa) ze śniadaniami i obiadokolacjami

Program i atrakcje

 • Dzień 1. Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa – stanowisko operatora wycieczki znajduje się w strefie „Biura Podróży”, w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (naprzeciwko sklepu „Virgin”). Wylot do Sajgonu samolotem czarterowym LOT.
 • Dzień 2. Przylot do Sajgonu. Odprawa paszportowo-wizowa i transport do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, czas na relaks. Wieczorem kolacja na powitanie.
 • Dzień 3. Śniadanie, następnie wyjazd do Miasta Ho Chi Minha na zwiedzanie: katedra Notre Dame, Pałac Zjednoczenia, zabytkowa Poczta Główna, Ratusz (wszystkie obiekty będziemy oglądać zewnątrz) a także Muzeum Wojen Indochińskich (Muzeum Zbrodni Wojennych), pagoda Thien Hau i dzielnica chińska. Podczas zwiedzania zaplanowany jest obiad. Po południu będzie czas wolny na zakupy i własne spacery po mieście. Wieczorem, fakultatywnie kolacja z rejsem po rzece Sajgon (płatna ok. 30 USD). Nocleg w Sajgonie.
 • Dzień 4. Zaczynamy od śniadania. Całodniowa wycieczka w okolice Miasta Ho Chi Minha. Obejrzymy słynne partyzanckie tunele Cu Chi, będące symbolem walki Viet Congu z wojskami obcymi. Tunele podczas wojny pełniły funkcję schronów, dróg zaopatrzenia, magazynów broni, szpitali. Obejrzymy również przepiękną świątynię w Tay Ninh stanowiącą główny ośrodek religii cao dai. Podczas zwiedzania obiad. Nocleg w Sajgonie. (Trasa ok. 190 km).
 • Dzień 5. Śniadanie, następnie przejazd na lotnisko w Sajgonie i przelot do Siem Reap, znajdującego się zaledwie 7 km od świątyń Angkoru. Po przylocie przepłyniemy łodzią jezioro Tonle Sap do tzw. pływającej wioski. Wieczorem kolacja i zakwaterowanie w hotelu w Siem Reap, nocleg.
 • Dzień 6. Śniadanie, później zaplanowane jest zwiedzanie zespołu kamiennych świątyń z czasów świetności imperium Khmerów ze stolicą w Angkorze (wpisane na światową listę UNESCO). W trakcie zwiedzania lunch w miejscowej restauracji. Kompleks składający się z ponad 400 budynków dawniej otoczony był polami uprawnymi i dobrze utrzymanymi drogami, do tego kanałami i potężnymi murami. W programie m.in. świątynia Bayon, jedna z bram Angkor Thom – Baphoun, Taras Słoni, Taras Trędowatego Króla oraz Angkor Wat. Po południu udamy się na zwiedzanie Ta Phrom – części Angkoru, którą oddano siłom dżungli. Nieraz zdarza się, że potężne drzewa wyrastają wprost z kamiennych budowli, zaś ich potężne korzenie oplatają kolumny czy wręcz całe budynki. Wieczorem fakultatywnie kolacja z programem artystycznym (cena ok. 50 USD).

  Wycieczka do Kambodży i Wietnamu Wycieczka do Kambodży i Wietnamu

 • Dzień 7. Po śniadaniu zaplanowany jest czas wolny na samodzielne zwiedzanie, ewentualnie całodzienna wycieczka do Kbal Spean (fakultatywnie, płatna ok. 65 USD), będącego miejscem dawnego kultu Sziwy, a leżącego na północ od ruin Angkoru. Tropikalna flora, wodospady i strumienie czynią to miejsce wyjątkowo relaksującym, idealnym na spokojniejszy przerywnik po co intensywniejszych częściach wycieczki. Prosimy o zabranie wygodnego, solidnego obuwia – do przejścia piechotą będzie ok. 1,5 km przez wilgotny, tropikalny las, ścieżka miejscami bywa śliska. Wczesnym popołudniem udajemy się na obiad w miejscowej restauracji (w cenie wycieczki). Następnie czeka nas zwiedzanie majestatycznej świątyni Bantaeay Srei zbudowanej z różowego piaskowca, zwanej również „twierdzą kobiet”. Nocleg w hotelu w Siem Reap. (Trasa wycieczki fakultatywnej wynosi ok. 140 km).
 • Dzień 8. Po śniadaniu jedziemy do Phnom Penh. Zwiedzimy stolicę Kambodży: Pałac Królewski, srebrną Pagodę, pomnik niepodległości, Muzeum Tuol Sleng (upamiętniające ofiary reżimu Pol Pota) oraz Wat Phnom będącą najstarszą ze świątyń w mieście, od której pochodzi nazwa stolicy Kambodży. W trakcie zwiedzania obiad lub kolacja. Nocleg w hotelu w okolicach Phnom Penh.
 • Dzień 9. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd na Pola Śmierci Choeung Ek, miejsce gdzie odbywały się masowe egzekucje w czasach rządów Czerwonych Khmerów. Około południa przejazd na przystań nad Mekongiem,. Stamtąd wyruszymy w rejs do Chau Doc w Wietnamie. Następnie w trakcie podróży łodzią będzie można zobaczyć dzikie, nieposkromione brzegi rzeki z porastającą je bujną florą oraz tradycyjne zajęcia lokalnej społeczności. Wieczorem kolacja i zakwaterowanie w hotelu w Chau Doc.
 • Dzień 10. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do oazy dzikiego ptactwa Tra Su, gdzie w trakcie rejsu łodzią będzie możliwość obserwacji podmokłego lasu mangrowego zamieszkanego przez liczne gatunki ptactwa. Po południu lunch i przejazd do Ha Tien. Zakwaterowanie w hotelu w Ha Tien, nocleg.
 • Dzień 11. Po śniadaniu wykwaterowujemy się z hotelu i przepływamy promem na wyspę Phu Quoc (przeprawa zajmie ok. 2 godziny). Zakwaterowanie w hotelu na wyspie, czas wolny. Nocleg.
 • Dzień 12 – 13. Odpoczynek na plaży na Phu Quoc (w wyżywieniu tylko śniadania). Czas wolny na relaks, kąpiele morskie i opalanie się. Dla chętnych fakultatywnie możliwość korzystania z wycieczek dodatkowych (całodzienny rejs łodzią na okoliczne wysepki lub wycieczka do parku rozrywki Vinpearl Land).
 • Dzień 14. Śniadanie, następnie czas wolny, około południa wykwaterowanie z hotelu, przeprawa promem do Ha Tien lub Rach Gia, później przejazd do Can Tho. Kolacja i zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
 • Dzień 15. Śniadanie, następnie wykwaterowanie z hotelu oraz przejazd na największy w Wietnamie, pływający targ Cai Rang, później przejazd do Vinh Long, gdzie będziemy oglądać tradycyjne przedstawienie z tradycyjnym dla tego regionu śpiewem. Następnie dalej płyniemy łodzią po rzece Mekong, która tworzy tu wyjątkowy labirynt odnóg, kanałów i jezior. Po południu przejazd do Sajgonu, pożegnalna kolacja i zakwaterowanie w hotelu.
 • Dzień 16. Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i transport na lotnisko w Sajgonie. Przelot samolotem czarterowym LOT do Polski.

Galeria

Cena wyjazdu za osobę dorosłą od: 8189 PLN

Podana cena jest kwotą orientacyjną, skalkulawaną na moment tworzenia oferty. Ostateczna cena wyjazdu jest uzależniona od kursów walut, kosztów przelotów, wybranych opcji dodatkowych wyjazdu i innych czynników. Cena została skalkulowana w oparciu o dwie osoby podróżujące razem.

• przelot międzynarodowy • transfer do miejsca zakwaterowania • zakwaterowanie w hotelu w wybranym standardzie • wyżywienie zgodnie z ofertą • opiekę przedstawiciela • ubezpieczenie NW, KL, bagaż
• ubezpieczenia od chorób przewlekłych • opcjonalnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (od 3% wartości imprezy) • zwyczajowych napiwków
Każdy wyjedżający jest objęty obowiązkowym, podstawowym ubezpieczeniem turystycznym z sumą KN 10.000 Euro. Gorąco zachęcamy do uzupełnienia ubezpieczenia podstawowego o:
 • ubezpieczenie rozszerzone - z sumą ubezpieczenia do wysokości 100.000 Euro. Stawka ubezpieczenia za dzień wynosi od 0,90 do 2,30 Euro
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji pozwalające odzyskać do 100% poniesionych kosztów wyjazdu w przypadku rezygnacji z udziału w imprezie
 • ubezpieczenie sportowe w przypadku, gdy zamierzasz w trakcie wykazdu nurkować, jeździć na nartach, uprawiać turystykę górską itp.
O wszystkich możliwościach ubezpieczenia wyjazdu poinformujemy Cię szczegółowo w trakcie przygotowywania oferty.
1. Wyślij zapytanie Napisz albo zadzwoń. Powiedz nam o swoich oczekiwaniach i marzeniach. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb, dobierzemy przeloty i hotele. Szczegółową ofertę otrzymasz mailowo. 2. Otrzymasz szczegółową ofertę Zrobimy wstępną bezkosztową rezerwację aby miejsca były zagwarantowane. Czy oferta spełnia wszystkie Twoje oczekiwania? Jeżeli tak - możemy przejść do podpisywania umowy. Jeżeli nie - uzupełnimy ją. 3. Podpisujemy umowę Prześlemy Ci mailowo wzór umowy. Umowę możesz podpisać zdalnie - nawet przez telefon komórkowy. Wszystkie formalności załątwiamy zdalnie, bez angażowania Twojego czasu. Wpłacasz zaliczkę, potem pozostałą kwotę z umowy i spokojnie czekasz na wylot! 4. Jesteś na wakacjach Jesteś gotów na wspaniałe wakacje. Przypomnimy Ci o wszystkich ważnych terminach - godzinach wylotu, miejscu odprawy. Otrzymasz listę najważniejszych rzeczy do spakowania, pakiet informacji o destynacji, do której lecisz. Dla Twojej wygody, podczas wyjazdu nasz pracownik jest dostępny 24h/7 i służy wszelką pomocą. Tobie pozostaje wyłącznie odpoczynek.

Podoba Ci się ta oferta?Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb

 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową

+48 22 614 0000

Wyślij zapytanie


Na stronie wykorzystaliśmy zdjęcia:

Angkor Wat Cambodia
Trang An, one of the most wonderful nature in Vietnam
Cena za osobę dorosłą od 8189PLN
Wyślij zapytanie +48 22 614 0000
Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb
 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową
Dlaczego jechać właśnie z nami?
 • Zawsze zapewniamy wyjątkową jakość obsługi
 • Uważnie słuchamy i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb
 • Starannie dobieramy każdy składnik programu
 • Spełniamy marzenia naszych Klientów
więcej o naszych usługach

Inne inspirujące wyprawy

Wyprawa do Zanzibaru - fascynująca Afryka

Wyprawa do Zanzibaru – fascynująca Afryka

Zanzibar to nie tylko niezwykła, zachwycająca przyroda: to również fascynująca kultura i historia, a także miejsce pochodzenia cudownych przypraw - wszystko to mogą Państwo poznać w ramach skrojonych na miarę wycieczek fakultatywnych. Wizyta w tym gorącym miejscu bez wątpienia będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Senegal i Gambia - spacer wśród lwów

Senegal i Gambia – spacer wśród lwów

Ciekawym Afryki polecamy jedyną taką łączoną ofertę: Gambia i Senegal podczas jednego wyjazdu. Zobacz jak wygląda prawdziwa Afryka.

USA - Floryda Miami plus ew. Bahamy

USA – Floryda Miami plus ew. Bahamy

Ciekawych światowego życia, niezwykłych osiągnięć, luksusów, polecamy naszą wycieczkę do USA: na piękną, niemal tropikalną Florydę! Teraz loty bezpośrednie, dzięki którym leżące po drugiej stronie oceanu Stany Zjedznoczone wreszcie są tak blisko!

zobacz więcej inspirujących ofert

Dlaczego warto wyjechać z nami?

Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym

Działamy od 2003 roku, posiadamy licencję touroperatorską, ubezpieczenie organizatora turystyki Signal Iduna. Jesteśmy partnerem ponad 200 biur turystycznych, flot safari nurkowych, hoteli. Zaufanie biznesowe potwierdza także członkostwo w międzynarodowej grupie BNI.

Mamy wielkie doświadczenie

Rekomendowane hotele i usługi turystyczne sprawdzamy samodzielnie, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami. Nasz zespół to osoby z wieloletnią praktyką, a jednocześnie pasją podróżowania i poznawania nowych miejsc.

Wyjątkowo dbamy o naszych Klientów

Przygotowując oferty uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i spełniamy je. Zawsze zapewniamy opiekę rezydentów albo przedstawicieli naszego biura na miejscu. Nasza pomoc jest dostępna przez 24 godziny na dobę.