Bali – tropikalna Indonezja

Indonezyjska wyspa Bali to prawdziwy raj na Ziemi. Chociaż położona jest na drugim krańcu świata, teraz masz możliwość dostać się na nią w wyjątkowo krótkim czasie, ponieważ oferujemy Ci bezpośredni przelot na Bali prosto z Warszawy! To doskonałe miejsce na spędzenie w ciekawy i relaksujący sposób Twojego wolnego czasu. Wyspa oferuje turystom szereg fascynujących atrakcji: wycieczka, podczas której można zobaczyć piękno tropikalnej przyrody Bali w całej krasie i odwiedzić malownicze tarasy ryżowe regionów Pupuan i Antosari, przejazd do świątyni Taman Ayun z wieku XVII, otoczonej przepięknym ogrodem i zatrzymanie się w Lesie Małp, a na koniec dnia wizyta w świątyni Tanah Lot – jednej z najsłynniejszych na Bali, a nawet spływ w dół rzeki Ayung wśród zapierających dech w piersiach krajobrazów – na trasie głębokie doliny, strome klify, tropikalne lasy, wodospady i świątynie hinduistyczne.

Lato, Cena za osobę – 2 tygodnie z przelotem z Warszawy:

 • w hotelu 3* od 5720 z BB – śniadania
 • w hotelu 4* od 6315 z BB – śniadania
 • w hotelu 5* od 7195 z BB – śniadania

Zima, Cena za osobę – 2 tygodnie z przelotem z Warszawy:

 • w hotelu 3* od 5399 z BB – śniadania
 • w hotelu 4* od 5850 z BB – śniadania
 • w hotelu 5* od 6849 z BB – śniadania

Program i atrakcje

EGZOTYCZNA PRZYRODA BALI

Wycieczka, podczas której zobaczymy piękno tropikalnej przyrody Bali w całej krasie. Odwiedzimy malownicze tarasy ryżowe regionów Pupuan i Antosari, a następnie drogą wśród upraw kawy, kakaowca i egzotycznych owoców dojedziemy na północne wybrzeże do plaży Lovina z ciemnym, wulkanicznym piaskiem. Po krótkim wypoczynku udamy się do Bedugul – miejscowości położonej w górach, nad brzegiem jeziora. Znajduje się tu jedna z najpiękniej położonych balijskich świątyń, poświęcona kultowi Śiwy i Buddy. Zobaczymy także bliźniacze jeziora Buyan i Tamblingan, a na zakończenie zatrzymamy się na lokalnym rynku, gdzie będzie okazja do zakupu świeżych owoców. Cena wynosi ok. 30 SD.

LAS MAŁP I ZACHÓD SŁOŃCA NAD TANAH LOT

Popołudniową wycieczkę zaczniemy od przejazdu do świątyni Taman Ayun z XVII w., otoczonej przepięknym ogrodem. Zatrzymamy się również w Lesie Małp, a dzień zakończymy wizytą w świątyni Tanah Lot – jednej z najsłynniejszych na Bali, ze względu na urzekające położenie na skale około 200 metrów od brzegu wyspy. Widok słońca zachodzącego nad świątynią na długo pozostanie w pamięci i będzie znakomitą okazją do zrobienia zdjęć. Cena wynosi ok. 25 USD.

wycieczka na Bali

wycieczka na Bali

W CIENIU GÓRY AGUNG

Całodniowa wycieczka na wschodnią część wyspy, której krajobraz dominuje górujący nad okolicą wulkan Agung – najwyższe wzniesienie Bali (3124 m n.p.m.). Odwiedzimy tu warsztat rękodzielniczy specjalizujący się w malowaniu tradycyjnych batików. Następnie zobaczymy kompleks świątynny Besakih, położony malowniczo na zboczu góry Agung i stanowiący najważniejszy ośrodek kultu hinduistycznego na wyspie. Odwiedzimy również jedną z niewielu pozostałych na Bali tradycyjnych wiosek ogrodzonych kamiennym murem, a dzień zakończymy zwiedzaniem pawilonu Kerta Gosa, będącego niegdyś częścią pałacu w dawnej stolicy wyspy. Cena wynosi ok. 35 USD.

POŁUDNIE BALI

Popołudniowa wycieczka rozpocznie się wizytą w warsztacie ceramiki w rejonie Jimbaran. Następnie przejedziemy do jednej z najważniejszych świątyń na Bali – Uluwatu. Zbudowana w XI w. świątynia jest widowiskowo położona na szczycie 70-metrowego klifu i jest chętnie odwiedzana przez okoliczne makaki. Na zakończenie czas wolny na plaży Jimbaran, gdzie będzie można skosztować świeżych owoców morza (we własnym zakresie). Cena wynosi ok. 25 USD.

RAFTING NA RZECE AYUNG

Dwugodzinny spływ w dół rzeki Ayung (klasa trudności I i II) wśród zapierających dech w piersiach krajobrazów – głębokie doliny, strome klify, tropikalne lasy, wodospadu i świątynie hinduistyczne kolorowo dekorowane na czas świąt tworzą prawdziwie egzotyczną scenerię. Cena wynosi ok. 55 USD.

ELEPHANT SAFARI

ze słoniami sumatrzańskimi, w czasie której będziemy mieli okazję przyjrzeć się z bliska tym niesamowitym zwierzętom, nakarmić je i wybrać się na przejażdżkę na ich grzbietach. Tropikalny las porastający teren parku stanowi idealną scenerię dopełniającą tę egzotyczną przygodę dla każdego! Cena wynosi ok. 90 USD.

Galeria

Cena wyjazdu za osobę dorosłą od: 5399 PLN

Podoba Ci się ta oferta?Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb

 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową

+48 22 614 0000

Na stronie wykorzystaliśmy zdjęcia:

Cena za osobę dorosłą od 5399PLN
Wyślij zapytanie +48 22 614 0000
Ta wyprawa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb
 • Szczegóły programu mogą zostać zmienione zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
 • Możemy dopasować budżet do Twoich możliwości
 • Jedziesz w grupie? Poproś o wycenę grupową
Dlaczego jechać właśnie z nami?
 • Zawsze zapewniamy wyjątkową jakość obsługi
 • Uważnie słuchamy i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb
 • Starannie dobieramy każdy składnik programu
 • Spełniamy marzenia naszych Klientów
więcej o naszych usługach

Inne inspirujące wyprawy

Wyprawa do Zanzibaru - fascynująca Afryka

Wyprawa do Zanzibaru – fascynująca Afryka

Zanzibar to nie tylko niezwykła, zachwycająca przyroda: to również fascynująca kultura i historia, a także miejsce pochodzenia cudownych przypraw - wszystko to mogą Państwo poznać w ramach skrojonych na miarę wycieczek fakultatywnych. Wizyta w tym gorącym miejscu bez wątpienia będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Kambodża i Wietnam - smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam – smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam to prawdziwe oblicze buddyjskiej Azji. Teraz dzięki lotom bezpośrednim możesz odwiedzić te kraje pełne mnichów, świątyń, soczystej zieleni, pełnego czci spokoju.

Senegal i Gambia - spacer wśród lwów

Senegal i Gambia – spacer wśród lwów

Ciekawym Afryki polecamy jedyną taką łączoną ofertę: Gambia i Senegal podczas jednego wyjazdu. Zobacz jak wygląda prawdziwa Afryka.

zobacz więcej inspirujących ofert