Wakacje bez przesiadek

Wakacje bez przesiadek

Szanujemy Twój czas, ponieważ jest cenny. Przesiadki na lotniskach nie tylko są czasochłonne, ale również męczące. Dlatego przygotowaliśmy oferty wypraw z bezpośrednimi przelotami nawet do wyjątkowo egzotycznych miejsc, takich jak Tajlandia, Sri Lanka, Gambia, Senegal i Bali.

Gambia – przyroda i historia

Gambia – przyroda i historia

Spragnionym doświadczeń polecamy naszą ofertę ekscytującej podróży do Gambii. Zobacz na własne oczy bujną afrykańską faunę i florę pod okiem doświadczonych przewodników.
od 2936 PLN czytaj więcej
Kenia - Afryka spalona słońcem

Kenia – Afryka spalona słońcem

Kenia to doskonałe miejsce dla osób spragnionych ciepła oraz dzikiej przyrody. Wyprawa do tego spalonego słońcem kraju umożliwi Państwu dokładne poznanie jego flory i fauny.
od 3412 PLN czytaj więcej
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Osoby pragnące skosztować orientu i elegancji zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą podróży do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zachwyćcie się widokiem architektury, której nie da się zobaczyć nigdzie indziej!
od 3551 PLN czytaj więcej
Wyspy Zielonego Przylądka

Wyspy Zielonego Przylądka

Wyspy Zielonego Przylądka to wymarzone miejsce do ucieczki przed zmęczeniem i trudami dnia codziennego. Czekają na ciebie karnawały, sporty wodne, festiwale, piękne plaże.
od 3701 PLN czytaj więcej
Senegal i Gambia - spacer wśród lwów

Senegal i Gambia – spacer wśród lwów

Ciekawym Afryki polecamy jedyną taką łączoną ofertę: Gambia i Senegal podczas jednego wyjazdu. Zobacz jak wygląda prawdziwa Afryka.
od 3910 PLN czytaj więcej
Wyprawa do Zanzibaru - fascynująca Afryka

Wyprawa do Zanzibaru – fascynująca Afryka

Zanzibar to nie tylko niezwykła, zachwycająca przyroda: to również fascynująca kultura i historia, a także miejsce pochodzenia cudownych przypraw - wszystko to mogą Państwo poznać w ramach skrojonych na miarę wycieczek fakultatywnych. Wizyta w tym gorącym miejscu bez wątpienia będzie niezapomnianym doświadczeniem.
od 4069 PLN czytaj więcej
Tajlandia - kraj wolności

Tajlandia – kraj wolności

Tajlandia to nie tylko energiczne miasta, ale również tereny ukazujące naturalne piękno tego kraju, tereny, których krajobraz zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki: pełne spokoju i harmonii ogromne ryżowe pola...
od 4094 PLN czytaj więcej
Kuba - w rytmie latino

Kuba – w rytmie latino

Jeżeli interesują Państwa latynoskie klimaty, szumiące morze, muzyka, gorące słońce, to świetnym rozwiązaniem jest wyprawa na Kubę. W końcu to ojczyzna salsy!
od 4825 PLN czytaj więcej
Sri Lanka - egzotyczne piękno

Sri Lanka – egzotyczne piękno

Ciekawych fascynującej egzotyki zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjazdu na Sri Lankę. Zachwycająca egzotyka, eksplodujące barwami piękno przyrody, to wszystko jest przepisem na niezapomniany wyjazd!
od 5150 PLN czytaj więcej
Dominikana - perła Karaibów

Dominikana – perła Karaibów

Dominikana, drugie co do wielkości państwo na Morzu Karaibskim położone na wyspie Haiti, to idealny kierunek dla podróży mającej na celu spędzenie w atrakcyjny sposób wakacji, czy też urlopu.
od 5199 PLN czytaj więcej
Meksyk - Aztekowie i Toltekowie

Meksyk – Aztekowie i Toltekowie

Wyprawa do Meksyku jest idealnym pomysłem aby w interesujący sposób spędzić urlop, wakacje, czy też innego rodzaju okazję do wypoczynku. Zwiedź ruiny dawnych kultur, skosztuj sławnej, pikantnej kuchni, przeżyj przygodę!
od 5253 PLN czytaj więcej
Mauritius - żywiołowo w słońcu

Mauritius – żywiołowo w słońcu

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjazdu na Mauritius bez przesiadek! Turkusowe morze, słoneczne plaże, morska bryza, barwne rafy koralowe, to wszystko przyciąga turystów ciekawych piękna natury i aktywnego wypoczynku.
od 5273 PLN czytaj więcej
Bali - tropikalna Indonezja

Bali – tropikalna Indonezja

Indonezyjska wyspa Bali to prawdziwy raj na Ziemi. To doskonałe miejsce na spędzenie w ciekawy i relaksujący sposób Twojego wolnego czasu. Wyspa oferuje turystom szereg fascynujących atrakcji.
od 5399 PLN czytaj więcej
Wietnam - zachwycający orient

Wietnam – zachwycający orient

Wietnam bez przesiadek - naszą ofertę ekscytującej wycieczki polecamy wszystkim ciekawym orientu. Niezwykłe budowle budowane w malowniczych okolicach, buddyjski klimat spokoju, to wszystko warto zobaczyć!
od 5639 PLN czytaj więcej
USA - Floryda Miami plus ew. Bahamy

USA – Floryda Miami plus ew. Bahamy

Ciekawych światowego życia, niezwykłych osiągnięć, luksusów, polecamy naszą wycieczkę do USA: na piękną, niemal tropikalną Florydę! Teraz loty bezpośrednie, dzięki którym leżące po drugiej stronie oceanu Stany Zjedznoczone wreszcie są tak blisko!
od 6820 PLN czytaj więcej
Kambodża i Wietnam - smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam – smok w dżunglii

Kambodża i Wietnam to prawdziwe oblicze buddyjskiej Azji. Teraz dzięki lotom bezpośrednim możesz odwiedzić te kraje pełne mnichów, świątyń, soczystej zieleni, pełnego czci spokoju.
od 8189 PLN czytaj więcej